Готель "Вікторія", Одеса

Готель «Вікторія» на березі Чорного моря
На піщаному березі Чорного моря в п'яти хвилинах ходьби від курортної зони «Аркадія» знаходиться готель "Вікторія". Гостям готель пропонує розміститися в комфортабельних і затишних номерах різних категорій від стандарту до люкса з сучасними меблями, кабельним ТБ, телефоном, холодильником, ванною, душем. Для комфортного перебування гостей у готелі номери оснащені кондиціонерами. Також є можливість проводити на базі готелю різні конференції, семінари та тренінги. Крім цього, гості можуть краще дізнатися історію Одеси, відвідавши екскурсії, театральні прем'єри та інші цікаві заходи.
Інфраструктура готелю велика, до складу якої входять: ресторан, кафе «Карамель», конференц-зали, фітнес-зал, перукарня, пральня і хімчистка, а також парковка для ваших авто. Готель готовий надавати послуги своїм гостям цілий рік.
Також готель «Вікторія» пропонує додатковий набір послуг, таких як: послуга «будильник», екскурсійне бюро, прокат авто, виклик таксі, надання автомобіля з водієм, замовлення і доставка квитків на різні види транспорту, покупка і доставка квітів, послуги перекладача, послуги секретаря та інші.
Ціни готелю - дуже приємні і здивують вас. Девіз готелю «Вікторія»: Комфорт за розумними цінами! Готель приймає діточок з будь-якого віку. Година для заїзду в готель приблизно до 13:00, годину виїзду - до 12:00.
Знайти готель:

Booking.com