Трускавець. Панорами 3д

Трускавець - це український курорт, який уже давно славиться своїми цілющими джерелами. Якщо ви запитаєте будь-якого, навіть незнайомого вам людини, про те, яке місце він вважає найкориснішим і здоровим для відпочинку, вам напевно назвуть саме цей населений пункт - Трускавець. Тут все поєднується найбільш гармонійно - неповторні краси тутешніх місць ніби обрамлені невисокими пагорбами, за якими знаходяться підніжжя карпатських гір.
Назва цього містечка благозвучне, проте, чому воно називається саме Трускавцем, достеменно невідомо. Існує думка, що назва пішла від литовського слова «druska», що в перекладі на російську мову означає «сіль». Мабуть, малася на увазі сіль, видобута в Прикарпатті, яке споконвіку славиться солеварінням. Тим не менш, відомі також і інші гіпотези про походження назви Трускавця.

Якщо ви плануєте не тільки відпочити, але і поправити здоров'я, в такому випадку вам навряд чи вдасться знайти інше місце, яке буде краще Трускавця. Сюди можна приїхати не тільки поодинці - найчастіше сюди приїжджають на сімейний оздоровчий відпочинок. До ваших послуг безліч комфортабельних санаторіїв, готелів та ресторанів, з інтеьерамі яких ви зможете ознайомитися з допомогою технології сферичних панорам, максимально можливий кут огляду простору яких (360х180 градусів) дозволить Вам віртуально побувати в бажаному місці, оцінивши всі плюси і мінуси зробити свій вибір і забронювати бажаний готель, санаторій чи ресторан, зателефонувавши в нього. Для перегляду панорам перейдіть за посиланням, представленим нижче.

 

 

Готель Мальви

Сюди приїжджають не тільки вітчизняні туристи, а й бажаючі оздоровитися за кордону. Примітно, що кожного місяця в Трускавець на відпочинок або у лікувальних цілях приїжджає приблизно 13 000 відвідувачів, з яких майже дві з половиною тисячі - це гості з-за кордону.

Особливий інтерес у Трускавці представляють його мінеральні джерела, оскільки це чудовий бальнеологічний курорт. Трускавець відомий чотирнадцятьма джерелами цілющих мінеральних вод, серед яких «Юзя», «Марія», Едвард »,« Броніслава », але найпопулярнішою як і раніше залишається« Нафтуся », яка завоювала титул королеви мінеральних вод.
Мінеральні води Трускавця найчастіше використовуються в лікуванні і профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту, також вони покращують травлення, лікують хвороби дихальних шляхів, серцево-судинні захворювання, хвороби опорно-рухового апарату і навіть шкірні захворювання, а також підвищують загальний тонус і нормалізують обмін речовин .
Цікаво відзначити, що не тільки мінеральними водами славиться Трускавець. Також тут можна пройти курс лікування з використанням гірського воску, званого озокеритом. Цікаво, що «чорний віск», як його ще називають, видобувається тільки в Трускавці, і ніде більше у всьому світі. Процедури з використанням озокериту роблять цілющий вплив на печінку, покращують відтік жовчі, допомагають в лікуванні неврологічних і навіть урологічних захворювань. У комплексі з мінеральними водами озокерит дає найпотужніший лікувальний ефект. Гірський віск є анальгетическим засобом, який також може знімати запалення.
В залежності від рівня сервісу в обраному вами куточку Трускавця і будуть коливатися ціни на житло і харчування. Проте будь-який знайде тут собі містечко, яке задовольнить потреби і виявиться по кишені. Варто приділити окрему увагу тому, що у всіх санаторіях Трускавця є новітнє обладнання - діагностичне і лікувальне.
Не варто також забувати про знамениту трускавецької солі, відомої під назвою «Барбара». Сіль цю отримують з ропи, багатої мінералами.
Трускавець приваблює туристів з усього світу також завдяки своїм природним красот. А помилуватися в тутешніх краях справді є чим. Якщо вирушити на пішу прогулянку по Трускавцю, можна отримати масу задоволення, просто гуляючи та насолоджуючись найчистішим повітрям, оскільки це край живої природи. Не забудьте захопити з собою фотоапарат - можливо, вам вдасться зберегти прекрасні пейзажі Трускавця, щоб потім із задоволенням зберігати їх і згадувати про чудовий відпочинок.
Якщо пройти від Трускавця на 3 кілометри, можна дістатися до озера, розташованого біля лісового масиву Помярки. Озеро це було утворено в тому місці, де раніше вівся видобуток озокериту. У теплу пору року тут приємно зануритися в кришталево чисту воду. Цікаво, що неподалік від озера розташовані деякі джерела мінеральних вод, яка використовується не тільки безпосередньо для пиття в лікувальних і профілактичних цілях, але також і для цілющих ванн і промивань.
У Трускавці також є човнова станція, на пляжі якої можна позасмагати та покупатися.