Монастир у Банченах. Панорама 3д

До цього святого місця стікаються паломники з усієї України, а також з Молдови, Румунії, Росії і інших країн. Свято-Вознесенский Банченский чоловічий монастир - одне з незвичайних місць на Буковині.

Православні люди, туристи презжают сюди з усіх кінців світу. У Свято-Вознесенском Банченскому чоловічому монастирі навіть стіни дихають благодаттю, кожен куточок наповнений вірою, любов'ю, спокоєм і величчю. На території монастиря знаходиться ще 6 храмів і скит.Скит - означає самотність, тут розташовані скромні келії, в яких ченці присвячують своє життя в молитві і пості Богу, а для освітлення приміщень користуються лише свічками. Сюди паломників пускають тільки один раз в рік, на свято Преображення Господа (Спас).

Патріарх Московський і Всія Русі Кирило після освячення Свято-троїцького собору в с. Банчены(Чернівецька область) нагородив намісника Свято-Вознесенского монастиря Михайла Жара орденом РПЦ Святого Рівноапостольного князя Володимира третього ступеню.Патріарх Кирило відмітив, що орден вручається у вдячність Михайлу Лонгину, який "в упокорюванні і жертовному служінні Вірі нашої досяг великих висот". "Не знав повною мірою про ваше служіння, якби знав, вручив би інший орден, служите дальше-получите", - сказав Патріарх Кирило.

На згадку про свій візит у Банчены Патріарх Кирило вручив монастирю ікону Пресвятої Богородиці, а усім присутнім на богослужении- маленькі іконки Богородиці з патріаршим благословенням.У своєму завершальному слові Патріарх Кирило подякував православних християн за стійкість у вірі і призвав зберігати її.

Адреса: 60523, Чернівецька обл., Герцаївський р-н, с. Банчени. тел.: +38 (03740) 2-11-50, +38 (03740) 3-33-19